Events - Naše České Ruce

 

Každý rok již tradičně na podzim pořádáme galavečer Naše české ruce

Smyslem projektu je vyslat společenský impulz k uvědomění si hodnot naší země, lidské práce a schopnosti Čechů.

Uvědomujeme si sílu kořenů a bohatství, na nichž je postavena naše kultura.

Chceme podpořit firmy vyrábějící české produkty i služby, zviditelnit kvalitní ruční práci a ukázat perspektivu českých kvalit nám všem.

Chceme inspirovat a říkat nahlas, že být fér v rámci byznysu je možné a že lze uspět v evropské konkurenci.

Naším cíle je propojit mladé lidi rozhodující se o svém budoucím povolání, české firmy a podnikatele.

 

Jednotlivé ročníky

 

Innovation # Naše české ruce - 3. ročník

24. říjen 2018, Grand Hotel Bohemia Prague - Konference a galavečer ke 100. výročí naší země, pod záštitou starosty Prahy 1, s podporou Fakulty strojní ČVUT

Třetí ročník akce jsme se rozhodli rozšířit o konferenci Innovation 1918 - 2018. Dojde tak k propojení technologických firem, studentů, českých tvůrců, řemeslníků, vizionářů. Co mají společného? 68% domácností je živeno technickými profesemi, v tom je síla našeho národa, je to síla v nás.

O akci

Konference „Innovation ČR“ je setkáním studentů s high-tech odborníky, vizionáři a zaměstnavateli. Čím jsme jako Češi přispěli a přispíváme okolnímu světu a jak se bude vyvíjet naše budoucnost? Mezi vizionáři zazáří kromě Libora Malého také Ivo Skřenek, který postavil první elektrárnu na bioodpad. Mezi technologickými firmami pak inovátoři jako Výzkumný Ústav Železniční s vizí inteligentních měst, výrobce auto-moto dílů Faurecia, Misan z Lysé nad Labem nebo Universal Robots, který předvede přímo v publiku své dva kolaborativní roboty. Moderovat bude profesionál z Českého rozhlasu Vladimír Kroc.

Galavečer"Naše české ruce" je pak pokračováním 3. ročníku prestiží události, která podporuje české značky. Formou inspirativních vstupů představí jednotlivé řemeslníky moderátor a bavič Jiří Zeman. Večer bude zahájen přehlídkou módní návrhářky Michaely Ducké, doplněné ručně vyráběnými šperky s polodrahokamy Sylvie Majerové a ručně šitými kabelkami De la Grey. Představí se také tradiční česká kozí kosmetika Capri, ručně šité obleky a košile Delor, Ponožkovice, květiny FlowerEmpower a Rostislav Čapek s dřevěnými mandolínami. Hrát bude DJ Mike M.

Napsali o nás

Managerka.cz - Reportáž o akci, Luxus.cz - Reportáž o akci, Managerka.cz - Galavečer a čeští tvůrci, Managerka.cz - Konference - technologičtí inovátoři a vizionáři, Managerka.cz - O konceptu, Managerka.cz - Jak to vzniklo, MM Průmyslové spektrum - O akci, Krásná Češko DOPIS studenta CVUT

 

Druhý ročník akce Naše české ruce

 

Paspův sál, 5. říjen 2017

Pod záštitou starosty Prahy 5 s hlavním partnerem Staropramen

Smyslem projektu bylo, je a bude vyslat společenský impulz k uvědomění si hodnot naší země, lidské práce a schopnosti Čechů. Uvědomujeme si sílu kořenů a bohatství, na nichž je postavena naše kultura. Podařilo se nám podpořit firmy vyrábějící české produkty i služby, zviditelnit kvalitní ruční práci a ukázat perspektivu českých kvalit nám všem. Propojili jsme celkem více než 250 lidí, kteří oslavovali a vzájemně se inspirovali.

 

 

První ročník akce České ruce

Paspův sál, říjen 2016

Pod záštitou starosty Prahy 5 s hlavním partnerem JK Jitka Kudláčková Jewels

První ročník nastartoval projekt s cílem podpořit tradiční české firmy a řemesla. Klenotnická dílna JK Jitka Kudláčková Jewels vyrábí šperk v České republice již více než 25 let. Smyslem projektu bylo propojit další české firmy a ukázat kvalitu českých produktů a služeb, zviditelnit kvalitní ruční práci a ukázat perspektivu českých kvalit nám všem. Propojili jsme celkem více než 200 lidí.