create your own site

Events
Již třikrát jsme uspořádali konferenci a galavečer Naše české ruce.
Tímto konceptem vysíláme společenský impulz k uvědomění si hodnot naší země, lidské práce a schopnosti Čechů. Uvědomujeme si sílu kořenů a bohatství, na nichž je postavena naše kultura. 

Ohlédnutí za posledním ročníkem

V rámci projektu se představilo a prezentovalo již mnoho českých tradičních i nových značek: Michaela Dúcká, Kosmetika Capri, Sylvie Majerová Jewels, de la gray, Delor, Klub pánů z Ponožkovic, Prim, Staropramen, Bohemia Crystal - Ladislav Ševčík, Deers, Flower Empower, Zacharias, Holík, Prokop & Brož, Kníže & Knedla, Pražská mincovna.
Do posledního ročníku se zapojili taktéž technologiční inovátoři, kteří v ČR zaměstnávají skvělé mozkové kapacity: Universal Robots, GE Aviation, Faurecia, EFG, Misan.
A dále vizionáři: Karel Janeček, Libor Malý, Ivo Skřenek, Diana Siswartonová.
Poslední ročník podpořila MČ Praha 1 a Fakulta strojní ČVUT / Předchozí 2 ročníky MČ Praha 5.
Podařilo se tak propojit české značky a tvůrce, technologické inovátory, vizionáře a studenty.

Více:
www.naseceskeruce.cz

Jednotlivé ročníky


Innovation # Naše české ruce 2018
24. říjen 2018, Grand Hotel Bohemia Prague
Konference a galavečer ke 100. výročí naší země
Pod záštitou starosty Prahy 1, s podporou Fakulty strojní ČVUT

Třetí ročník akce jsme se rozhodli rozšířit o konferenci Innovation 1918 - 2018. Došlo tak k propojení technologických firem, studentů, českých tvůrců, řemeslníků, vizionářů. Co mají společného? 68% domácností je živeno technickými profesemi, v tom je síla našeho národa, je to síla v nás. Mezi skvělé vizionáře patřil Karel Janeček, Libor Malý, Ivo Skřenek. Konferenci moderoval Vladimír Kroc z Českého Rozhlasu.


Naše české ruce 2017
5. říjen 2017 , Paspův sál Praha
Pod záštitou starosty Prahy 5 s hlavním partnerem Staropramen

Druhý ročník akce se nesl v duchu propojení tradičních českých značek, tvůrců, řemesel. Podařilo se nám podpořit firmy vyrábějící české produkty i služby, zviditelnit kvalitní ruční práci a ukázat perspektivu českých kvalit nám všem. Hosté měli možnost navštívit pivovar Staropramen a zjisit tak více o výrobě tohoto skvělého českého piva.


České ruce 2016
20. říjen 2016 , Paspův sál Praha
Pod záštitou starosty Prahy 5, s hlavním partnerem JK Jitka Kudláčková Jewels

První ročník nastartoval projekt s cílem podpořit tradiční české firmy a řemesla. Klenotnická dílna JK Jitka Kudláčková Jewels vyrábí šperky v České republice již více než 25 let. Smyslem projektu bylo ukázat kvalitu šperkařské práce, ale i práci v dalších oborech jako obuvnictví, hodinářství, oblékání, kožené pásky a doplňky, rukavičky.

INSPIRALS, Nad Smetankou 228/8, Praha 9

lucie.saresova@inspirals.cz